O NÁS

Vážení zákazníci,

s potěšením vás vítáme na stránkách naší rodinné kořenářské a gastronomické firmy ŘEZPOF, jež se může pochlubit téměř třicetiletou tradicí. Po celou řadu let se zde z generace na generaci předávají vzácné zkušenosti z otce na tři syny.

Naším hlavním úsilím je dosáhnout naprosté spokojenosti všech kuchařů a kuchařek - ať už v domácích kuchyních, profesionálních gastronomických centrech nebo u řeznických mistrů. Snažíme se vyhovět požadavkům všech, od malých domácností až po velké společnosti.

Pro vás pečlivě vybíráme koření té nejvyšší kvality přímo od pěstitelů nebo prověřených zahraničních velkoobchodů. Směsi koření na vaření, pečení, grilování a posypové směsi, jako například na hranolky, mícháme a připravujeme dle starých receptur, které neustále vyvíjíme na základě podnětů a návrhů od vás, našich vážených zákazníků. Výsledky našeho společného snažení nyní představujeme v našich nabídkách.

V naší nabídce naleznete produkty nezbytné pro pravou českou kuchyni a řeznické umění. Náš sortiment neustále rozšiřujeme a velmi uvítáme jakékoli návrhy na zlepšení nebo připomínky z vaší strany.

Spokojenost zákazníků je pro nás tou nejpodstatnější prioritou.

S úctou,

Kolektiv firmy ŘEZPOF

 

Staňte se fanouškem a buďte tak včas informováni o novinkách.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTp2WnkcGpEHAAYYkvEIRM0P3HuGWjA29ahJ5aRyzh3itPZcja5BQ&s